Řekli o nás

Štěstí bylo, že jsem našla nabídku na služby Global Partner v Přešticích. Zavolala jsem paní Martině Krpejšové a domluvila jsem si s ní schůzku. Už z prvního telefonátu jsem věděla, že je paní na svém místě. Byla moc milá a profesionální, na všem jsme se domluvily a od té doby opravdu vše funguje, jak péče, tak komunikace, zpětná vazba je skvělá. Jsem moc spokojená. Paní pečovatelky jsou báječné, doslova postavily babičku na nohy. Od té doby je babička moc spokojená a vždy se těší na jejich příchod. Musím říct, že dělají věci i nad rámec své náplně práce a tím mi o moc usnadňují život. Musíme jen chválit a jsme moc vděčné za jejich obětavost a perfektně odvedenou práci. Děkujeme a přejeme moc spokojených klientů.
J. Marková a M. Holubová
Dobřany
Ráda bych Vám poděkovala za vstřícnou a okamžitou pomoc s mým tatínkem, který se nám vrátil po půl roce strávených v nemocnicích a rehabilitační léčebně. Díky Vám nemusí tatínek být v domově seniorů a zvládne být ve svém bytě sám. Vaše pečovatelky jsou velice milé , vstřícné a velmi nápomocné. Doporučuji Vás každému, kdo potřebuje pomoci s péčí o blízkého člověka. Jste velmi empatičtí, zdvořilí a vše domluvené funguje. Přeji mnoho spokojených klientů, jako jsme my.
P. Čákorová
Ústecký kraj
Jiří Kabát rozumí lidem a životu – a tak velmi dobře ví, jak lidem pomoci. Má zkušenosti z praxe, ať už v roli záchranáře, sestry či sociálního pracovníka, a zároveň je velkým vizionářem a manažerem, který umí péči výborně zorganizovat ve prospěch pacienta. Vnímá jak příběh každého člověka, tak nutnost systémových změn, aby kvalitní péče byla dostupná všem. Mnohokrát mi dobře poradil při péči o mé blízké a vždy se tak na něj s důvěrou obracím.
Hana Valentová
Praha 7
Jsem velmi spokojená s činností pečovatelek agentury Global péče a s pozitivním přístupem paní Zuzany Šrahůlkové, vedoucí agentury. Pečovatelky jsou opravdu profesionální a přitom moc milé paní a slečny. Se starší opečovávanou osobou jednají citlivě a jimi prováděné úkony jsou vždy skutečně dobře provedené. Proto mne moc těší, že mohu i do budoucna užívat služeb této spolehlivé a v jednání vstřícné pečovatelské agentury.
Spokojená klientka JZ
Kyjov
Na case manažerce Petře Netrhové si velmi cením její schopnosti naslouchat. Má opravdový zájem dozvědět se, co vás trápí a jak vám může pomoci. Dokáže být oporou i efektivně hledat řešení vašich problémů. Je to spolehlivá kolegyně, která umí svým optimismem zahnat chmurné myšlenky v těžkých chvílích.
Mgr. Kamila Močičková
Člověk v tísni, o.p.s.
Chci vyjádřit velký dík p. Žitníkové za zprostředkování služby a p. L. Závodné, která mi s velkou ochotou a profesionalitou pomáhá zvládat péči o mou 95 letou matku. V těžké covidové době, kdy bylo velmi obtížné pro nedostatek personálu zajistit odlehčovací službu pro mou nemocnou matku, mi Vaše organizace podala pomocnou ruku, čehož si nesmírně vážím.
V. Záškodná
Moravskoslezský kraj
Vážená paní Netrhová, chci Vám a Vaší firmě touto cestou poděkovat za perfektní služby, které mi poskytujete. Velice si vážím práce a empatického přístupu Vašich kolegyň, oceňuji jejich zájem a vstřícnost. Zejména chci ocenit profesionalitu paní Hermíny F., která se mi osobně věnuje. Je to opravdu člověk na svém místě. Ještě jednou děkuji a přeji hezký večer.
F. Kšajt
Karlovarský kraj