Řekli o nás

Štěstí bylo, že jsem našla nabídku na služby Global Partner v Přešticích. Zavolala jsem paní Martině Krpejšové a domluvila jsem si s ní schůzku. Už z prvního telefonátu jsem věděla, že je paní na svém místě. Byla moc milá a profesionální, na všem jsme se domluvily a od té doby opravdu vše funguje, jak péče, tak komunikace, zpětná vazba je skvělá. Jsem moc spokojená. Paní pečovatelky jsou báječné, doslova postavily babičku na nohy. Od té doby je babička moc spokojená a vždy se těší na jejich příchod. Musím říct, že dělají věci i nad rámec své náplně práce a tím mi o moc usnadňují život. Musíme jen chválit a jsme moc vděčné za jejich obětavost a perfektně odvedenou práci. Děkujeme a přejeme moc spokojených klientů.
J. Marková a M. Holubová
Dobřany
Ráda bych Vám poděkovala za vstřícnou a okamžitou pomoc s mým tatínkem, který se nám vrátil po půl roce strávených v nemocnicích a rehabilitační léčebně. Díky Vám nemusí tatínek být v domově seniorů a zvládne být ve svém bytě sám. Vaše pečovatelky jsou velice milé , vstřícné a velmi nápomocné. Doporučuji Vás každému, kdo potřebuje pomoci s péčí o blízkého člověka. Jste velmi empatičtí, zdvořilí a vše domluvené funguje. Přeji mnoho spokojených klientů, jako jsme my.
P. Čákorová
Ústecký kraj
Jiří Kabát rozumí lidem a životu – a tak velmi dobře ví, jak lidem pomoci. Má zkušenosti z praxe, ať už v roli záchranáře, sestry či sociálního pracovníka, a zároveň je velkým vizionářem a manažerem, který umí péči výborně zorganizovat ve prospěch pacienta. Vnímá jak příběh každého člověka, tak nutnost systémových změn, aby kvalitní péče byla dostupná všem. Mnohokrát mi dobře poradil při péči o mé blízké a vždy se tak na něj s důvěrou obracím.
Hana Valentová
Praha 7
Jsem velmi spokojená s činností pečovatelek agentury Global péče a s pozitivním přístupem paní Zuzany Šrahůlkové, vedoucí agentury. Pečovatelky jsou opravdu profesionální a přitom moc milé paní a slečny. Se starší opečovávanou osobou jednají citlivě a jimi prováděné úkony jsou vždy skutečně dobře provedené. Proto mne moc těší, že mohu i do budoucna užívat služeb této spolehlivé a v jednání vstřícné pečovatelské agentury.
Spokojená klientka JZ
Kyjov
Na case manažerce Petře Netrhové si velmi cením její schopnosti naslouchat. Má opravdový zájem dozvědět se, co vás trápí a jak vám může pomoci. Dokáže být oporou i efektivně hledat řešení vašich problémů. Je to spolehlivá kolegyně, která umí svým optimismem zahnat chmurné myšlenky v těžkých chvílích.
Mgr. Kamila Močičková
Člověk v tísni, o.p.s.
Chci vyjádřit velký dík p. Žitníkové za zprostředkování služby a p. L. Závodné, která mi s velkou ochotou a profesionalitou pomáhá zvládat péči o mou 95 letou matku. V těžké covidové době, kdy bylo velmi obtížné pro nedostatek personálu zajistit odlehčovací službu pro mou nemocnou matku, mi Vaše organizace podala pomocnou ruku, čehož si nesmírně vážím.
V. Záškodná
Moravskoslezský kraj
Vážená paní Netrhová, chci Vám a Vaší firmě touto cestou poděkovat za perfektní služby, které mi poskytujete. Velice si vážím práce a empatického přístupu Vašich kolegyň, oceňuji jejich zájem a vstřícnost. Zejména chci ocenit profesionalitu paní Hermíny F., která se mi osobně věnuje. Je to opravdu člověk na svém místě. Ještě jednou děkuji a přeji hezký večer.
F. Kšajt
Karlovarský kraj
Dobrý den, děkuji tedy ještě jednou za podanou ruku, podporu a pomoc za dědu i za nás. Velice jste mně i manželovi a v neposlední řadě i dědoušovi v době, kdy jsme byli docela bezradní, pomohli. Jsem vděčná za takovéto lidičky. Děkuji a přeji vám všem samé dobré a pěkné věci 🌞
Maja V.
Moravskoslezský kraj
Můj muž byl skvělý člověk, pro kterého jsem byla jediná, choval se ke mně jako ke královně celý život a tak když ho potkala tato nemoc, pokládala jsem za samozřejmé, že se o něj budu starat doma. Jenže ono to není tak jednoduché, když je na to člověk sám. Celá rodina bydlí v Plzni, všichni pracují, tak s pomocí moc počítat nemohu. Naštěstí jsem na internetu objevila službu Global Partner, a mé nevýslovné radosti jsem zjistila, že funguje i v Přešticích. Domluva s pí Krpejšovou, vedoucí v Přešticích, byla a je skvělá. Stejně tak skvělé jsou pečovatelky, co k nám chodí. Starají se o muže v domácím prostředí, a to mu zcela vyhovuje. Když jsou u nás, tak mám čas i jen sama pro sebe, co strašně moc potřebuji a vítám. Všechny holky jsou neskutečně vstřícné a nesmírně mi pomáhají. Jsem tedy velice vděčná, že služba GP mi umožňuje starat se o manžela v jeho domácím prostředí, přitom mít čas na svého psa i sama na sebe. Obzvláště oceňuji nesmírnou vstřícnost paní Krpejšové vůči mým potřebám a snahu vyhovět. Díky této službě jsem vloni v září zvládla operaci žlučníku. Nevím, co bych bez děvčat dělala... Moc děkuji.
Tatiana H.
Přešticko
Manžel je nevidomý a imobilní a k manipulaci využívám několik asistenčních služeb. U Global Partner Péče oceňuji nejen jejich profesionalitu, ale hlavně jejich lidský a citlivý přístup jak k manželovi, tak ke mně, jsem s nimi naprosto spokojená a vždy se na jejich návštěvy těšíme. Za mě jednička s hvězdičkou.
J. Menclová
Praha
Dobrý den! Ráda bych vyjádřila svou hlubokou vděčnost paní Petře Netrhové za organizaci služby pro mou matku po dobu 10 dnů. Měla jsem zvláštní případ — mé matce je 92 let a skoro neumí česky. Na první schůzce ve své kanceláři paní Petra Netrhová připravila všechny informace k nahlédnutí a přinesla SMLOUVU k nám domů. Mockrát děkuju! Jménem své maminky i jménem svým chci poděkovat paní Hermíně Florekové, která se o mou maminku po všechny tyto dny starala. Vážena paní Mgr. Petro Netrhová, přeji Vám osobně i Vaší firmě mnoho úspěchů!
Ludmila Samgorodeckaja
Karlovy Vary, 15. 9. 2023
Přeji krásné svátky a v roce 2024 se těším opět na moje milé "holčičky", které mi pomáhají, aby mi nezakrněl mozek a jiné životně důležité funkce. Pomáhají mi hlavně vyrovnat se s moji psychikou, když je člověk ve stáří sám a má pocit, že život ztrácí smysl. A to je pomoc, které si vážím velice a moc za ni děkuji, za čas, kdy jsou se mnou. Děkuji Bohu, že mi vás poslal do cesty, protože ty nejlepší dary jsou shůry. A tak i já přeji, abyste dostávali dobré dary pod stromeček a i v novém roce vše nejlepší a hodně zdraví.
Gudrun Křížková
Albrechtice, 14. 12. 2023
Vážená paní Netrhová, jistě víte, že naše maminka, Zdenka zemřela. Před dvěma roky utrpěla úraz nohy, po operaci a následné léčbě se vrátila domů, ale následek úrazu v jejím vysokém věku výrazně omezil její pohyblivost. Proto jsme požádali vaši organizaci o pomoc s péčí o ní. Touto cestou chci vyjádřit hlubokou vděčnost za ochotu, profesionalitu a velice lidský přístup Vám, dvěma Lenkám, Adélce a zejména Hermínce. Vaše pomoc umožnila naší mamince strávit poslední rok života alespoň trochu v pohodě. Velice si toho vážíme a přejeme vám hodně sil ve vašem bohulibém poslání a hodně zdraví a štěstí v osobním životě.
Synové
Ostrov, 5. 2. 2024
Dobrý den, paní Munzarová. Chci vám všem ještě jednou poděkovat za úžasnou spolehlivost, starostlivost a celkově krásný přístup. Maminka byla v těch nejlepších rukách. Vyřiďte to, prosím, všem děvčatům. Maminka díky vám mohla zůstat co nejdéle doma, tak, jak si to přála. Mějte se co nejlépe a určitě vás budu s důvěrou doporučovat.
D. Zelenková
Chomutovsko, 19. 3. 2024
Chtěla bych nejen jménem svým, ale jménem svých sourozenců a hlavně naší maminky velice poděkovat za neuvěřitelně lidský, milý a empatický přístup k naší mamince, o kterou se jezdí krásně starat děvčata Gabča, Týnka a Verča (řazeno abecedně :)). Maminka od té doby rozkvetla, na "ženský" se těší, kolegyně nám dokonce velmi často pomohly více než odborný zdravotnický personál. Nevíme, co bychom si bez vás počali :) Ještě bych ráda dodala, že s ničím není problém - od komunikace, přes nejrůznější změny, požadavky, poradenství - paráda! Služby této agentury všema deseti doporučujeme a moc děkujeme!
Hana Bulejová
Chomutovsko, 7. 5. 2024