Řekli o nás

Jirka Kabát a zdravotní sestry od něj mi dokázali dohromady vytrhnout trn z paty. Potřeboval jsem někoho, kdo mi pomůže dopečovat o moji maminku, která nechtěla už z domova nikam jít do nemocnice. Bylo to nakonec velmi příjemné, maminka i celá rodina jsme se uklidnili a strávili v klidné atmosféře šťastné chvíle povídáním, kdy jsme se ničeho nebáli. Moc jim všem za to dodnes děkuji.
František Dosypal
Sociální pracovník a kouč
Jiří Kabát rozumí lidem a životu – a tak velmi dobře ví, jak lidem pomoci. Má zkušenosti z praxe, ať už v roli záchranáře, sestry či sociálního pracovníka, a zároveň je velkým vizionářem a manažerem, který umí péči výborně zorganizovat ve prospěch pacienta. Vnímá jak příběh každého člověka, tak nutnost systémových změn, aby kvalitní péče byla dostupná všem. Mnohokrát mi dobře poradil při péči o mé blízké a vždy se tak na něj s důvěrou obracím.
Hana Valentová
Praha 7
S týmem kolem Mgr. Kabáta mám dlouholeté pozitivní zkušenosti. Vždycky mi dokázali poradit co zařídit a na čem si můžu vylámat zuby u sociálních služeb velmi rychle, přes telefon a dodnes z toho čerpám. Když to bylo složitější, byl vždy ochotný někdo za mnou zajet a probrat situaci na místě a do hloubky
Martina Putnová
Starostka obce
Na case manažerce Petře Netrhové si velmi cením její schopnosti naslouchat. Má opravdový zájem dozvědět se, co vás trápí a jak vám může pomoci. Dokáže být oporou i efektivně hledat řešení vašich problémů. Je to spolehlivá kolegyně, která umí svým optimismem zahnat chmurné myšlenky v těžkých chvílích.
Mgr. Kamila Močičková
Člověk v tísni, o.p.s.